Cuvinte mimă
App icon Cuvinte mimă

Kabuki to nowy sposób gry w Cuvinte mimă! Ciesz się zabawnymi i często trudnymi słowami do odgrywania z przyjaciółmi i rodziną. Z ponad 3000 słów, Twoja gra nigdy nie będzie nudna! Każda impreza potrzebuje kabuki — wypróbuj najlepszą dostępną aplikację Charades już teraz.


Jak grać w Kabuki

Na początku stwórz tyle drużyn, ile chcesz i zdecyduj, kto jest w którym. Następnie wybierz temat, ustaw minutnik w aplikacji i naciśnij Graj! Następnie aplikacja poinformuje Cię, która drużyna jest w kolejce. Zespół ten decyduje się na aktora, który nie może mówić podczas swojego występu.

Reszta zespołu zgaduje. Aktor może przekazać słowa, jeśli jego zespół nie był w stanie odgadnąć właściwego słowa po pięciu sekundach. Gdy zegar osiągnie 0:00, zespół otrzymuje jeden punkt za każdą poprawną odpowiedź i przekazuje telefon zespołowi, który jest następny. Zwycięzcą jest drużyna z największą liczbą punktów!

Wybieraj spośród różnych kategorii

Kabuki oferuje wiele różnych kategorii do wyboru w aplikacji. Niezależnie od tego, czy lubisz zwierzęta, imprezy, muzykę czy filmy – każdy znajdzie coś dla siebie! Kabuki zawiera nawet sekcję tylko dla dzieci, więc nawet najmłodsi mogą wziąć udział w tej wspaniałej grze towarzyskiej!

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi taliami

Możesz ulepszyć swoje talie, aby uzyskać jeszcze więcej słów! Zdecyduj się na osobne talie lub cały pakiet. Z Kabuki zabawa nigdy się nie kończy!

Vizitați site-ul oficial: Cuvinte mimă online

Aplicații

Aici veți găsi toate jocurile și aplicațiile noastre de jucat online sau pentru iPhone și Android.

🥳 Petrecere 🤓 Chestionare 🕹 Jocuri 👋 Subiecte de Conversație 🍿 Videoclipuri 🎓 Întrebări triviale 📱 Aplicații 🛒 Magazin